Revitaprost – Daugiau apie dietą, papildus ir sveiką mitybą skaitykite čia:

Revitaprost – Daugiau apie dietą, papildus ir sveiką mitybą skaitykite čia:

Ginger Hultin, Mitybos ir dietologijos akademijos atstovė ir registruota dietologė, JAV TODAY sakė, kad ji vis dar nerekomenduoja žmonėms dėti kokosų aliejaus į savo racioną, tačiau sako, kad nedidelis kiekis neturėtų pakenkti. Maža, ji sako mažiau nei šaukštą per dieną. Ji nepritaria šaukštams dėti į kokteilius ar kavą.

Šaukštas kokosų aliejaus yra maždaug lygus sočiųjų riebalų revitaprost kiekiui, kurį suaugusieji turėtų suvalgyti per vieną dieną, remiantis AHA rekomendacijomis . Luzas Varela, AHA komunikacijos direktorius, sakė, kad AHA daugiau nei 30 metų laikosi tos pačios pozicijos sočiųjų riebalų atžvilgiu ir nepaskelbė jokių atnaujinimų nuo praėjusių metų patarimo.

Dauguma medicinos specialistų rekomenduoja naudoti aliejų, turintį daug mononesočiųjų riebalų (įskaitant alyvuogių aliejų ir avokadų aliejų) ir daug polinesočiųjų riebalų (pvz., rapsų aliejaus).

Daugiau: pasibaigė kokosų aliejus. Ekspertai teigia, kad tokius aliejus turėtumėte naudoti

Kovo mėn. recenzuojamame žurnale „Journal of the American College of Nutrition“ paskelbtoje aprašomojoje kokosų aliejaus tyrimų apžvalgoje teigiama, kad reikia atlikti daugiau tyrimų, siekiant nustatyti aliejaus poveikį svoriui, širdies ir kraujagyslių ligoms, Alzheimerio ligos gydymui, kaulų retėjimui ar cukraus kiekiui kraujyje. lygius. Tyrėjai teigė, kad yra nedaug įrodymų, kad kokosų aliejaus tepimas ant egzemos, ėduonies ir plaukų gali turėti tam tikros naudos, tačiau net ir tam reikia daugiau tyrimų.

Kai kurie sveikatos bendruomenės atstovai revitaprost official sako, kad reikia visiškai vengti kokosų aliejaus. Vasarą paskelbtame vaizdo įraše Harvardo TH Chan visuomenės sveikatos mokyklos epidemiologijos profesorius pavadino tai „grynu nuodu“.

Daugiau: Kokosų aliejus yra „grynas nuodas“, – sako Harvardo profesorius kalbėdamas apie mitybą

Tačiau kokosų aliejaus šalininkai teigia, kad vengti sočiųjų riebalų nebūtinai yra gerai, nes, kaip teigiama 2015 m. BMJ apžvalgoje, kai kurie žmonės užpildo tuštumą cukrumi, baltais miltais ir tuščiomis kalorijomis. Kai kurie riebalai yra svarbūs, kad organizmas pasisavintų maistines medžiagas iš kitų maisto produktų.

Stebėkite Ashley May „Twitter“: @AshleyMayTweets

Mayo klinikos sveikos gyvensenos programos direktorius Donaldas Hensrudas, nesusijęs su šia analize, sakė JAV TODAY, kad naujieji duomenys „sustiprino teiginį, kad kokosų aliejus nėra panacėja“ ar vaistas, kaip teigia kai kurie žmonės.

Kas yra kokosų aliejus?

Kokosų aliejus yra riebalai, gaunami spaudžiant revitaprost kokoso mėsą arba džiovintą kokoso mėsą (koprą). Remiantis AHA, daugiau nei 80% šių riebalų yra sotieji riebalai – daug daugiau nei sviestas (63%), jautienos riebalai (50%) ir kiaulienos taukai (39%). Neapdorotas kokosų aliejus yra mažiausiai apdorotas iš turimų veislių.

Ar kokosų aliejus yra sveikas maistas?

Kokosų aliejus jau keletą metų buvo parduodamas kaip sveikas maistas. Mažai angliavandenių ir daug riebalų turinčios svorio metimo dietos, įskaitant keto dietą, teikia pirmenybę kokosų aliejui, nes jis gali padėti pašalinti pilvo riebalus , nes sukelia ketozę. Dar 2016 m. „The New York Times“ paklausė žmonių, ar kokosų aliejus yra sveikas, ir 72% respondentų atsakė „taip“, tačiau medicinos ekspertai teigia, kad iš esmės nėra gerų mokslinių duomenų, patvirtinančių sveikatos teiginius.

Šaukštas kokosų aliejaus yra maždaug lygus sočiųjų riebalų kiekiui, kurį suaugusieji turėtų suvalgyti per vieną dieną, remiantis AHA rekomendacijomis . Pasaulio sveikatos organizacija taip pat rekomenduoja apriboti sočiųjų riebalų kiekį .

„Kol negausime gerų revitaprost site įrodymų, turėtume įtarti teiginius, kad kažkas yra sveika“, – sakė Hensrudas.

Ar kokosų aliejus sukelia širdies ligas, insultą?

AHA jau daugelį metų patarė vengti kokosų aliejaus, o 2017 m. patarime apie širdies ir kraujagyslių ligas teigė, kad aliejus „nėra žinomo kompensuojančio teigiamo poveikio“ ir gali padidinti širdies priepuolio ir insulto riziką. Daugiau nei 30 metų ji laikosi tos pačios pozicijos dėl sočiųjų riebalų.

Kai kurie kritikai metė iššūkį šioms ilgalaikėms mitybos gairėms, kvestionuodami rekomendacijas apriboti sočiųjų riebalų turinčių maisto produktų, įskaitant kokosų aliejų, kuris taip pat turi antioksidacinių savybių ir padidina DTL ("gerojo") cholesterolio kiekį, vartojimą.

2014 m. žurnale „Annals of Internal Medicine“ buvo paskelbti prieštaringi tyrimai revitaprost official website , kuriuose teigiama, kad žmonės, kurie valgė daugiau sočiųjų riebalų, nesirgo dažniau širdies ligomis nei tie, kurie valgė mažiau. 2015 m. BMJ apžvalga pranešė, kad žmonės, kurie pašalina sočiųjų riebalų kiekį, gali užpildyti tuštumą cukrumi ir tuščiomis kalorijomis, o tai taip pat gali sukelti sveikatos problemų.

Dauguma gydytojų teigia, kad širdies sveikatai propaguoti kokosų aliejų gali būti pavojinga. Ieškant aliejaus gaminant maistą, pirmenybė teikiama tiems, kuriuose yra daug mononesočiųjų arba polinesočiųjų riebalų, kurie mažina cholesterolio kiekį.

Alyvuogių aliejus, avokadų aliejus: šiuos aliejus turėtumėte naudoti, sako ekspertai

Stebėkite Ashley May „Twitter“: @AshleyMayTweets

Dienos ilgėja, o lauke vilioja. Žygiai pėsčiomis, plaukimas, važinėjimas dviračiu – ši veikla revitaprost official yra įdomi ir naudinga – jei pirmiausia saugote savo odą.

Apsauga nuo saulės yra būtina odos apsaugai. Tačiau ne visi kremai nuo saulės yra vienodi – ypač skiriasi cheminė apsauga nuo saulės ir mineralinė apsauga nuo saulės .

Ilgą laiką cheminė apsaugos nuo saulės priemonė daugeliui buvo pirmenybė dėl lengvo tepimo ir estetinio patrauklumo. Tačiau mineralinis kremas nuo saulės iš tikrųjų gali būti geresnis pasirinkimas. Kalbėjomės su ekspertais, Dr. Jordan Abbott, dermatologu iš Banner MD Anderson vėžio centro Arizonoje ir dr. Emily Newsom, sertifikuota dermatologe ir bendradarbiaujančia UCLA Health dermatologe chirurge, kad sužinotume, ką jums reikia žinoti. apie mineralinį kremą nuo saulės.

Kas yra mineralinis kremas nuo saulės?

Apsaugos nuo saulės priemonės apibrėžiamos kaip cheminės arba mineralinės, atsižvelgiant į produkto filtro tipą, veikliąją medžiagą, kuri užtikrina apsaugą nuo UV spindulių. Cheminės apsaugos nuo saulės priemonės buvo tiriamos dėl šių ingredientų ir dėl to, ką jie gali padaryti, jei revitaprost-official.top įsisavins. Abbott sako: „Šiuo metu JAV yra 14 FDA patvirtintų cheminių filtrų, bet daug daugiau užsienyje. Cheminės apsaugos nuo saulės priemonės labai mažai sistemiškai absorbuojamos į kraują. Šis atradimas sulaukė daug dėmesio, tačiau šiuo metu nėra žinoma, kad šis pėdsakų kiekis yra problemiškas. Ji priduria: „Be to, jei žmogus turi tikrai jautrią odą, cheminės apsaugos nuo saulės priemonės gali sukelti reakciją“.

Ar baigiasi kremo nuo saulės galiojimo laikas? Ką reikia žinoti, norint šią vasarą apsaugoti odą nuo UV spindulių.

Mineralinės apsaugos nuo saulės priemonės nėra absorbuojamos per odą, taip revitaprost site pat yra saugios ir veiksmingos. Jų veikliosios medžiagos paprastai yra titano dioksidas arba cinko oksidas.

Mineralinis kremas nuo saulės: kaip tai veikia?

Newsom teigia, kad mineralinė apsauga nuo saulės gali būti vadinama fizine apsauga nuo saulės, nes tai fizinis blokatorius. „Jie tikrai labai geri, nes atspindi UV spindulius, o ne cheminį kremą nuo saulės, kuris sugeria UV“, – aiškina ji.

Ar dermatologai rekomenduoja mineralinį kremą nuo saulės?

Newsom teigia, kad mineralinis kremas nuo saulės yra šiek tiek efektyvesnis nei cheminis kremas nuo saulės. „Jie turi šiek tiek platesnį aprėpties spektrą“, – sako ji. Tačiau ir Abbott, ir Newsom nurodė, kad kai kuriems gali kilti susirūpinimas dėl mineralinio kremo nuo saulės naudojimo ir estetikos. „Jie yra saugūs ir veiksmingi, nors žmonės mažiau revitaprost official linkę naudoti atitinkamą kiekį dėl tirštesnių, nepermatomų šių preparatų pobūdžio. Tačiau pastaraisiais metais mineralinės apsaugos nuo saulės nuėjo ilgą kelią ir dabar yra daug lengvų produktų, kuriuos lengva tepti“, – aiškina Abbott.

Ar mineralinis kremas nuo saulės yra geresnis?

Cheminės apsaugos nuo saulės priemonės taip pat buvo susijusios su jūros gyvybei vandenyne žalą . Newsom teigia, kad to galite išvengti naudodami mineralinius kremus nuo saulės, nes jie yra labai saugūs.

Kad ir kokį kremą nuo saulės norėtumėte naudoti – tiesiog įsitikinkite, kad naudojate pakankamai. Newsom teigia, kad kiekvienai užtepimui ji rekomenduoja „pilną stiklinę“ apsauginio kremo nuo saulės, kurio SPF yra bent 30, ir kad turėtumėte pakartotinai tepti kas kelias valandas.

Kokį apsaugos nuo saulės kremą turėčiau naudoti? Kaip apsaugoti odą – ir kodėl šis SPF skaičius yra svarbus

Cinkas yra galingas. Bet kiek jums iš tikrųjų reikia?

Baltymai gaunami iš išrūgų – vandeningos pieno dalies, kuri gaminant sūrį atskiriama nuo revitaprost site varškės. „Karvės pienas daugiausia susideda iš dviejų baltymų: kazeino ir išrūgų“, – sako medicinos mokslų daktarė revitaprost official website Uma Naidoo, Masačusetso bendrosios ligoninės mitybos ir gyvenimo būdo psichiatrijos direktorė ir knygos „ This is Your Brain on Food “ autorė. Ji paaiškina, kad išrūgų dalis manoma, kad baltymas yra „visavertis baltymas, nes jame yra visos devynios nepakeičiamos aminorūgštys“.

Devynios aminorūgštys yra histidinas, izoleucinas, leucinas, lizinas, metioninas, fenilalaninas, treoninas, triptofanas ir valinas. Remiantis Nacionalinio sveikatos instituto Nacionaline medicinos biblioteka, šios aminorūgštys atlieka gyvybiškai svarbias organizmo funkcijas, įskaitant maistinių medžiagų įsisavinimą ir audinių atstatymą, ir turi būti gaunamos laikantis sveikos mitybos ar papildų.

Arizonos valstijos universiteto mitybos profesorė, mokslų daktarė Carol Johnston teigia, kad išrūgų baltymų vartojimas yra vienas iš būdų „padidinti baltymų suvartojimą su maistu“ ir kad „išrūgų baltymų aminorūgščių profilis leidžia pasiekti maksimalią baltymų sintezę“.

Ką išrūgų baltymai daro organizmui?

Parduodama, kad išrūgų baltymai turi keletą naudos sveikatai, tačiau tyrimai, rodantys visą kiekvienos naudos mastą (arba jos nebuvimą), vis dar vyksta. „Literatūros apžvalgoje nustatyta, kad išrūgų baltymų papildymas padeda palaikyti sportinę veiklą“, – aiškina Naidoo.

Vis revitaprost official dėlto nežinoma, kad išrūgų baltymai kenkia daugumai suaugusiųjų, vartojami nedideliais kiekiais, ypač tiems, kuriems trūksta baltymų arba kuriems reikia daugiau, pavyzdžiui, sportininkams, pagyvenusiems žmonėms ar vegetarams. Naidoo sako, kad kai kuriems tokiems žmonėms išrūgų baltymai yra „pasirinkimas, kurį verta apsvarstyti norint papildyti suvartojamų baltymų kiekį“, tačiau priduria, kad toks papildymas turėtų būti laikinas (nebent nurodė gydytojas) ir neturėtų pakeisti sveikos mitybos. „Sisteminė eksperimentinių ir atsitiktinių imčių tyrimų apžvalga apžvelgė išrūgų baltymus ir poveikį fizinei sveikatai ir parodė, kad nuolatinis ilgalaikis vartojimas be medicinos ar mitybos specialisto pagalbos gali sukelti šalutinį poveikį inkstams ir kepenims“, – sakė ji. paaiškina.

Kitaip tariant, geriausias ir saugiausias būdas užtikrinti, kad žmogus gautų pakankamai baltymų, yra gauti jų iš natūralių šaltinių, kaip daugelis daro iš savo kasdienės mitybos. „Tikėtina, kad žmonės, valgantys sveiką mitybą, įskaitant visas maisto grupes revitaprost official, suvartoja pakankamai baltymų“, – sako Johnstonas.

Daugiau apie dietą, papildus ir sveiką mitybą skaitykite čia:

Ar jūsų mitybai reikia sveiko postūmio? Ieškokite maisto produktų, kuriuose yra flavonoidų.

Kokiuose maisto produktuose yra daug geležies? Štai keletas sveikų, daug geležies turinčių variantų, kuriuos galite įtraukti į savo mitybą.

Ar balti ryžiai sveiki? Štai sveikiausi ryžiai jūsų kasdieninei mitybai, sako dietologė.

Cinkas yra galingas, bet kiek jo iš tikrųjų reikia?

Koks yra sveikiausias salotų padažas? Receptai, kuriuos galite pasigaminti patys namuose.

Kas yra sveiki pusryčiai? Vykdykite šį 3 žingsnių vadovą, kad gautumėte maistingiausią maistą.

Ar medus jums tinka? Sužinokite apie „Buzz“ čia.

Antivirusinis vaistas Paxlovid pakeitė kovą su COVID-19.

Jis toks veiksmingas, kad daugiau nei 85 % žmonių, kuriems gresia sunki liga, gali išvengti blogo rezultato su penkių dienų receptinių vaistų kursu, suleidžiamu per penkias dienas nuo simptomų atsiradimo.

Tačiau žinia apie jo veiksmingumą sklinda lėtai. Tik apie 7,6 milijono amerikiečių vartojo vaistus , šiuo metu šalyje yra beveik 1,6 milijono dozių .

Žmones, matyt, išgąsdino klaidinga informacija ir šalutinis poveikis – vienas menkas ir praeina po penkių dienų gydymo kurso, o kitas gali būti visai ne dėl vaisto vartojimo.

Gydytojai, susirūpinę dėl sąveikos su kitais vaistais, neleido Paxlovid vartoti pažeidžiamiems žmonėms, o ne nustojo vartoti kitus vaistus kelioms dienoms.

Nepaisant didelių Bideno administracijos ir visuomenės sveikatos pareigūnų lobistinių pastangų, juos gavo tik dalis reikalavimus atitinkančių asmenų.

Naujausios naujienos:

  • COVID ekstremalios situacijos paskelbimas baigiasi. Ką tai reiškia tau?
  • Kodėl revitaprost dauguma žmonių tikriausiai pasigaus naują XBB.1.5 variantą
  • Kokia yra COVID stiprintuvų ateitis?

Štai kaip antivirusinis vaistas veikia, ką jis veikia ir kas turėtų jį gauti.

Contents